Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер ФК Динамо Ігор Костюк висловив свою думку щодо старту команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому відбірковому раунді з Університатею Клуж з Румунії. Костюк підкреслив, що жодних легких суперників в таких турнірах не буває, і кожна команда займає високе місце у своєму чемпіонаті. Він висловив повагу до суперника, але наголосив, що головна мета – підготувати свою команду до найкращого стану для поєдинків. Костюк підкреслив, що для досягнення серйозних результатів потрібно бути готовим перемагати будь-якого суперника. Тренер також зазначив, що команда буде детально вивчати суперника, аналізувати його сильні та слабкі сторони для підготовки до матчів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *