Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Силовики з Росії вчинили напад на автозаправну станцію на околиці міста Суми, що призвело до поранень трьох мирних жителів. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Григоров. За його словами, російський безпілотник атакував станцію зранку, а такі напади стали системними в області. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі вивчаються наслідки цієї атаки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *