Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

У Івано-Франківській області виявили велику корупційну схему, яка пов’язана з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. За даними слідства, збитки від цієї схеми перевищують 15,3 мільйона гривень. Основна організаторка злочинної діяльності – заступниця директорки закладу, разом із іншими співучасниками, оформила умовно працівника, який насправді не працював, але отримував зарплату. Учасники схеми використовували бухгалтерські знання для контролю фінансів та розподілу коштів. Після розкриття схеми підозрюваним оголошено підозру за різними статтями, пов’язаними з незаконним заволодінням майном у великих розмірах. Проводиться досудове розслідування під контролем прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *