Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

Четверо українських громадян, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці у квітні, вже вийшли з території Ірану і повернулися додому до своїх родин. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України, підкресливши, що стан їхнього здоров’я задовільний. Українська сторона спільно з іншими інституціями та сторонами активно працювала над вирішенням цієї ситуації. Нагадаючи про події минулих років, варто зазначити, що в грудні 2025 року двоє українських моряків були звільнені з піратського полону у Сенегалі, а також, що російські кораблі атакували судна в Чорному морі, що призвело до жертв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *