Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих

Сьогодні вранці війська Російської Федерації здійснили атаку з безпілотника на лікарню в Херсоні, в результаті чого постраждали пʼятеро медичних працівників. Зазначається, що у результаті цього удару вони отримали мінно-вибухові травми. Крім того, до лікарні була доставлена жінка, яка постраждала вчора внаслідок атаки російського “шахеда” у центральному районі Херсона. За інформацією місцевої ОВА, 62-річна жінка отримала контузію, вибухові та закриту черепно-мозкову травми середнього ступеня важкості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *