Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Українське підприємство енергетики Укренерго повідомило про нові знетрумлення через російські удари по об’єктах електромережі в п’яти областях України. Це призвело до збільшення споживання електроенергії на 3,7% через спекотну погоду, що змушує людей активно використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян використовувати електроенергію обережно, переносячи активне споживання на денні години та обмежуючи ввімкнення потужних електроприладів одночасно ввечері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *