У четвер у деяких районах Києва виникли проблеми з електропостачанням через технічні неполадки у роботі енергосистеми. У зв’язку з цим були проведені аварійні відключення світла для всіх споживачів. Енергетики почали відновлювальні роботи та сподіваються якнайшвидше вирішити проблему. Обмеження будуть зняті після стабілізації ситуації. Також було зазначено, що в інших районах Києва та в п’яти регіонах України також виникли проблеми з електропостачанням у зв’язку з російськими ударами по енергетичній інфраструктурі.
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення