З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через необхідність збільшення видобутку нафти в умовах війни на Близькому Сході та нафтового шоку. Країна бореться за збільшення своєї квоти в організації, оскільки її видобуток нафти наразі значно зменшився. Ірак прагне досягнути видобутку на рівні 7 млн барелів на добу. Вихід ОАЕ з ОПЕК також був пов’язаний з недоліками у встановленні квот та суперечками з Саудівською Аравією. ОАЕ володіють резервними потужностями для збільшення виробництва нафти, але обмеження квотами призводить до простою їх потужностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *