Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що від початку вторгнення на Україну було звільнено з російського полону понад 9500 українців. Тільки у 2026 році було повернуто 1596 осіб. Сьогодні звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з них перебували у полоні з 2022 року. Зеленський наголосив на важливості продовження роботи над поверненням всіх українців, які перебувають у російській неволі. Президент також підкреслив необхідність підтримки звільнених осіб після повернення додому, включаючи адаптацію, лікування та вирішення соціальних питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *