Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я

Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши угоду про припинення вогню. Американський лідер повідомив, що один іранський безпілотник пошкодив верхню палубу одного з кораблів, але він продовжив свій рух. США збили ще три безпілотники, які були спрямовані на цей корабель. Трамп вважає дронову атаку “безглуздим порушенням” угоди про припинення вогню. Він не назвав постраждале судно та час атаки, але ЗМІ повідомили, що це сталося біля узбережжя Оману. Наразі США та Іран ведуть переговори про умови мирної угоди, включаючи питання про проходження суден через Ормузьку протоку та майбутнє уранових запасів Ірану. Згідно з угодою, сторонам відведено 60 днів на узгодження цих питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *