СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Служба безпеки повідомила, що їхні безпілотники вдруге атакували російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає пальне до Москви. Ця станція є важливим логістичним вузлом для перекачування нафтопродуктів до різних місць. Під час атаки влучили в технічні будівлі об’єкта, що спричинило детонацію. Ця дія стала частиною 40-денної операції СБУ з впливу на Росію, яку затвердив президент Зеленський з метою закінчення війни. Попередня атака на цю станцію відбулася 10 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *