Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук отримала срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики, який проходив у Румунії. Вона здобула друге місце у багатоборстві з результатом 112.000 балів. Першою стала німка Дар’я Варфоломеєв, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія Онофрійчук також пройшла до всіх чотирьох фіналів окремих вправ. Її виступи можна буде побачити у неділю, 28 червня.
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві