Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, після чого жителі декількох міст повідомили про проблеми з електропостачанням. Перші повідомлення про вибухи надійшли ввечері неділі з різних районів півострова, зокрема в Армянську. Жителі Феодосії, Севастополя та інших міст також чули гучні звуки та спостерігали роботу засобів протиповітряної оборони. Також у соцмережах почали з’являтися повідомлення про перебої з електропостачанням у деяких районах. Зазначено, що під час попередньої атаки 21 червня Таврійська теплоелектростанція вже пошкоджувалася. Офіційної інформації щодо наслідків вибухів від окупаційної влади Криму поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *