У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, після чого жителі декількох міст повідомили про проблеми з електропостачанням. Перші повідомлення про вибухи надійшли ввечері неділі з різних районів півострова, зокрема в Армянську. Жителі Феодосії, Севастополя та інших міст також чули гучні звуки та спостерігали роботу засобів протиповітряної оборони. Також у соцмережах почали з’являтися повідомлення про перебої з електропостачанням у деяких районах. Зазначено, що під час попередньої атаки 21 червня Таврійська теплоелектростанція вже пошкоджувалася. Офіційної інформації щодо наслідків вибухів від окупаційної влади Криму поки немає.
Крим накрили блекаути після чергових вибухів