У першому раунді переговорів між Іраном, Катаром та Пакистаном зі США у Швейцарії було досягнуто значного прогресу. Сторони обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, зокрема, теми заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Домовлено про створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом медіації, а також про групу з усунення конфліктів для припинення військових операцій у Лівані. Проте після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори між сторонами потрапили в глухий кут.
Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США