У війні в Ірані, яка обійшлася Пентагону приблизно в 40 мільярдів доларів, витрати включають в себе гроші на боєприпаси, пошкоджену техніку та збитки військовим базам. Однак це не враховує оперативні витрати, які вже були у бюджеті на 2026 рік. Крім Міністерства оборони, інші відомства, такі як Міністерство внутрішньої безпеки та Міністерство у справах ветеранів, також понесли витрати. Ціни на бензин зросли внаслідок конфлікту, а американські домогосподарства витратили більше через зростання цін на енергоносії. Світ втратив значну кількість нафти, оскільки не отримував її від Близького Сходу під час війни. Інфляція також зросла через зростання цін на енергоносії, що призвело до того, що ціни зростають швидше, ніж зростання заробітної плати американців.
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN