Росія вдарила Київ балістикою

У ніч на 28 червня російські військові вчинили ракетний удар по Києву під час повітряної тривоги, яку оголосили через загрозу застосування балістики. Міський голова Києва закликав мешканців залишатися в укриттях, оскільки пролуняло кілька вибухів. Це була друга атака на столицю протягом кількох днів, після попередньої, коли сталося загоряння та поранення людей внаслідок обстрілу ракетами. Країни G7 готують допомогу для Києва у зв’язку з цими нападами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *