Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Польща вирішила націоналізувати будівлю колишнього генерального консульства Росії в Гданську через борги, які Росія не погасила. Колишнє консульство було закрите у грудні 2025 року, а в квітні відключили електроенергію та опалення через заборгованість у розмірі 5,5 млн злотих. Польська влада стверджує, що будівля належить державі, а Росія вважає, що це їхня власність. Польські посадовці вже подали позов про звільнення приміщення і проводять відповідні заходи для націоналізації будівлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *