Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”

У Криму введено обмеження на електропостачання після ударів українських безпілотників по енергетичних об’єктах регіону. Також значно скоротили кількість потягів, що сполучають Крим з Росією. Через це мешканцям рекомендується раціонально використовувати електроенергію. Причини цих заходів окупаційна влада не пояснила. Українські безпілотники в ніч на 25 червня атакували енергетичні об’єкти в Криму, що призвело до порушень у постачанні електроенергії в багатьох містах регіону. Також зменшили кількість поїздів, які працюють на маршрутах з Росією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *