Сьогодні вранці у Києві в окремих районах міста виникли проблеми з електропостачанням. Спочатку світло зникло на лівому березі міста, зокрема у Дніпровському районі, а потім у Дарницькому. Пізніше проблеми поширилися і на правий берег, у Голосіївському районі. Через це тимчасово припинено рух фунікулера. Жителі районів повідомляють про перебої зі світлом у своїх будинках.
Кілька районів Києва залишилися без світла