У середу, 24 червня, пресслужба Kyiv City Express оголосила про те, що Київська електричка знову почне курсувати по повному залізничному кільцю. Ремонт цього маршруту тривав практично два місяці і завершився успішно. З початку 28 червня електричка зможе їздити по всьому кільцю, включаючи міст між станціями Почайна та Райдужний. На мосту були замінені несучі конструкції, додано нові колії та захист від корозії, що збільшить термін його служби і підвищить безпеку руху електрички.
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці