Директор команди Олександра Усика пояснив, чому боксер відмовився від титулів WBC, WBA та IBF. Він зазначив, що Усик хоче надати іншим боксерам можливість змагатися за пояси в надважкій вазі. Також це рішення дає шанс його колишньому супернику Ентоні Джошуа зібрати всі титули. Усик хоче завершити кар’єру в США, де хоче написати останній розділ своєї спадщини. Пояс The Ring він зберіг собі.
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу