Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють з 22 червня. Він наголосив, що ці ретранслятори припинили свою роботу, але поки не відомо, чи вони були демонтовані. Раніше Зеленський вимагав від президента Білорусі Олександра Лукашенка демонтувати ці ретранслятори протягом тижня. Зеленський зазначив, що ця техніка використовувалася для ударів по різних областях України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *