Московський НПЗ зупинили до 2027 року після ударів дронів – ЗМІ

Нафтопереробний завод Газпрому нефти в Москві, який був атакований безпілотниками у червні, не зможе відновити свою роботу найближчим часом. Єдиний завод у Москві, який постачає значну частину палива до столиці, може відновити роботу не раніше, ніж у 2027 році. Атаки пошкодили установки заводу, який виробляє бензин і дизпаливо, тому його роботу доведеться відновлювати досить тривалий час. Російське уряд дозволив знизити вимоги до якості бензину, а також планує імпортувати паливо з Індії, оскільки обсяги виробництва в Росії зменшилися. Також у багатьох регіонах Росії вже введені обмеження на продаж палива через дефіцит. У зв’язку з цим в Москві активно купують тару для палива.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *