Українське Міністерство закордонних справ інформує про нічну атаку Росії на судна у Чорному морі, одне з яких належало Туреччині. Міністр Андрій Сибіга заявив про це у соцмережі, підкресливши, що ця подія сталася після візиту високопосадової делегації Туреччини до Росії. В результаті атаки єгипетський член екіпажу загинув, але екіпажі інших суден врятовані. Крім судна Туреччини, Росія також атакувала два інших судна під прапорами Палау та Белізу. Україна закликає міжнародну спільноту реагувати на цю агресію та порушення міжнародного права. Нагадаємо, що перед атакою Туреччини міністр закордонних справ цієї країни відвідав Москву для зустрічі з російським президентом Путіним.
МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям