Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Російські війська здійснили напад на автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі рано вранці 25 червня. Цю інформацію підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров. Внаслідок атаки було пошкоджено одну з АЗС у Запоріжжі, де виникла пожежа. Інформація про постраждалих поки що уточнюється. Федоров також заявив, що видимий дим у Запоріжжі є наслідком російської атаки на автозаправні станції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *