За останню добу в Сумській області внаслідок обстрілів з Росії постраждали 32 людини, серед яких троє дітей. Інциденти трапилися в Тростянецькій, Охтирській, Сумській, Білопільській та Великописарівській громадах. Внаслідок влучань ворожих безпілотників отримали поранення жінки та чоловіки різного віку. Також серед постраждалих були двоє немовлят та 13-річна дівчина. Раніше також були випадки атак на мирних мешканців області, включаючи вбивство пенсіонера у власному будинку і поранення чотирьох людей під час обстрілу кінотеатру в Конотопі.
Росіяни поранили 32 цивільних на Сумщині