США атакували іранські військові цілі

У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США заявило про удари по військових об’єктах Ірану у відповідь на напад на комерційне судно в Ормузькій протоці. Зазначається, що під удар потрапили місця зберігання ракет та безпілотників, а також радіолокаційні об’єкти. CENTCOM наголосив, що Іран порушив режим припинення вогню та загрожує свободі судноплавства в міжнародному торговому коридорі. США продовжують координацію для безпечного проходу суден і обіцяють вжити всіх заходів для дотримання угоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *