США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після тимчасового відтермінування. Останнє послаблення санкцій закінчилося 16 червня і не було продовжене. Причиною відновлення санкцій стали загрози стабільності світового енергетичного ринку, зокрема через геополітичні конфлікти. Український уповноважений заявив, що ці санкції набрали повної сили знову після закінчення тимчасового відтермінування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *