СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

У центрі Києва виявили спробу теракту, яку готували два агенти ФСБ. За інформацією СБУ, ці агенти, які були завербовані російськими спецслужбами, планували підірвати генераторну установку біля адмінбудівлі у Києві. Вони заклали запальний пристрій під генератором і встановили камеру для ФСБ. Після цього планували втекти до Росії через Білорусь. Однак правоохоронці завчасно викрили їхні злочинні дії та затримали. Зараз їм загрожує довічне ув’язнення. Крім того, агенти виконали ще кілька інших завдань від ворога, таких як закладання схованки зі зброєю і “зливання” ворогові військової інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *