У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн

У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн гривень. Зловмисники проклали незаконний газопровід до будинку, підключилися до мережі та використовували газ для опалення котельні. Нафтогаз передав матеріали правоохоронним органам для притягнення винних до відповідальності. Компанія вимагатиме компенсацію шкоди і обіцяє розкрити імена організаторів схеми. Глава Нафтогазу наголосив, що крадіжки газу призводять до величезних втрат та підкреслив важливість боротьби з цим явищем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *