У Києві військовий помер через неналежну допомогу лікаря-хірурга

Лікар-хірург у Києві підозрюється у неналежному виконанні своїх обов’язків, що призвело до смерті пацієнта. 43-річний військовослужбовець з травмою грудної клітки звернувся до лікаря, який діагностував лише перелом ребра та рану ліктьового суглоба, не госпіталізував пацієнта і призначив лише знеболювальні засоби. Чоловік помер через два дні через ускладнення від травм. Експерти вважають, що вчасне виявлення і лікування могли б запобігти смерті. Лікарю-хірургу пред’явлено підозру за недбале ставлення до хворого, що може призвести до позбавлення волі. Це не перший випадок українських лікарів, яких судять через смертельні наслідки неналежного лікування пацієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *