У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві частково відключили електропостачання. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення на лівому березі столиці за командою Укренерго. Людей просять розумно використовувати електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі невідомо, що саме спричинило ці відключення, але важливо бути обережними з електроенергією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *