У Києві частково відключили електропостачання. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення на лівому березі столиці за командою Укренерго. Людей просять розумно використовувати електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі невідомо, що саме спричинило ці відключення, але важливо бути обережними з електроенергією.
У Києві ввели екстрені відключення світла