У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті

У Києві правоохоронці затримали п’ятьох зловмисників, які вбили 58-річного чоловіка, прив’язавши його до дерева та побивши до смерті під час конфлікту. Злочинці намагалися знищити докази, стираючи записи з камер відеоспостереження. Поліція виявила тіло чоловіка з тяжкими травмами біля річки. Зловмисники напали на чоловіка під час відпочинку біля кав’ярні, де вони проводили час. Чоловіка побили палицею та руками, після чого прив’язали до дерева та продовжили побиття. Потерпілий помер від отриманих травм. Правоохоронці затримали зловмисників, яким загрожує довічне ув’язнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *