Українські громадяни, які були утримувані у неволі в Росії, повернулися додому після довгих років. Цю новину оголосив Дмитро Лубінець, уповноважений Верховної Ради з прав людини, на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Він зазначив, що це стало можливим завдяки його гуманітарній роботі з російським омбудсменом Яною Лантратовою. Українці були затримані під час окупації різних областей України, а одного навіть викрали через те, що його сини служать у ЗСУ. Серед звільнених є і доброволець, який долучився до боротьби в Маріуполі.
Україна повернула з полону Росії сімох цивільних