Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Співробітники Служби безпеки України, Національної поліції та прокуратури розкрили діяльність ще чотирьох людей, які були поплічниками ФСБ Росії. Вони вчинили замовні підпали автомобілів Збройних Сил України в Кіровоградській та Одеській областях. Виявилося, що ці злочинці були найняті місцевими жителями, які шукали легкі гроші через Telegram-канали. Їм обіцяли швидкі заробітки за підпал автомобілів військових за допомогою легкозаймистих речовин. Через розслідування було встановлено, що ці люди підпалили два пікапи ЗСУ на Кіровоградщині та спробували підірвати електропоїзд, закладаючи саморобну бомбу під колії. Один зі зловмисників також спробував підпалити військовий автобус в Одеській області. Зараз їм пред’явлено підозру, а вони можуть отримати до 10 років ув’язнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *