Мер одного міста на Київщині отримав підозру у тому, що він організував схему заволодіння землею водного фонду через підставних осіб. За даними слідства, він оформляв земельні ділянки у приватну власність і потім продавав їх третім особам. Також встановлено, що мер у 2025 році знову заволодів землями водного та лісового фонду шляхом внесення недостовірних відомостей до документації. Крім цього, його підозрюють у розтратах бюджетних коштів на озеленення території громади. Загалом, сума заволодіних земельними активами та бюджетних коштів перевищує 75 млн грн. Прокуратура вимагає тримання мера під вартою та його відсторонення від посади.
Мер міста на Київщині отримав підозру