Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після цієї трагедії організація прийняла рішення припинити роботу з розмінування в Україні для захисту персоналу. Інцидент стався близько 12:50, один співробітник загинув на місці, інший – у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу, їхнє життя не загрожує. За даними військового керівництва Херсона, удар по команді було завдано ракетою “Іскандер-М”. Організація наразі перевіряє ці дані та з’ясовує обставини події. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги висловив стурбованість через зростання нападів на гуманітарні організації. Наразі організація працює тільки на напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки своїх працівників. Норвезька народна допомога почала діяльність в Україні у 2022 році і займається розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *