Президент США Дональд Трамп розлютив іранців, зірвавши переговори з ними. Після недипломатичних погроз від Трампа щодо відновлення атак на Іран, переговори між США та Іраном зайшли в глухий кут. Іран відмовився від чотиристоронніх переговорів із США та посередниками Пакистаном і Катаром. Голова іранської делегації Мохаммед Галібаф заявив про готовність збройних сил відповісти на погрози Трампа. Обидві сторони зараз у непублічних переговорах, намагаючись вирішити конфлікт та повернутися за стіл переговорів. Попередньо повідомлялося про можливу угоду про припинення війни, але ситуація залишається напруженою через взаємні погрози.
Погрози Трампа нашкодили перемовам з Іраном – CNN