“Слава Україні”: акаунт мера Москви зламали

У вечірній час 21 червня особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна було зламано. На каналі з’явилися повідомлення з закликами допомогти українській армії та заявами про пожежу в Москві. Це сталося в день народження мера, якому виповнилося 68 років. Зламаний канал був одним із двох Telegram-каналів Собяніна, який використовується для публікації анонсів матеріалів з сайту мера. Незабаром публікації зникли, і канал відновили. На щастя, основний мережевий канал мера, де публікуються оперативні міські новини, не постраждав. Також варто зазначити, що минулої осені Собяніна повідомили про підозру у зв’язку з мобілізацією майже 90 тисяч москвичів на війну проти України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *